F.A.Q.

Oto lista najczęściej zadawanych przez was pytań, czyli F.A.Q. Zanim wyślesz mail, czy zadasz pytanie na FanPage, proszę przeczytaj co tutaj napisałem dla Ciebie

1. Kim jesteś?
Jestem trenerem, z wieloletnim doświadczeniem jako zawodnik sportów walki. Od 2014 zajmuje się trenerką zawodników, po dzień dzisiejszy zaufali mi m.in. tacy utytułowani sportowcy uprawiający Crossfit jak: Paweł Kozak, Miłosz Staworzyński, Gabrysia Migała, MMA: Dominik Chmiel, Jędrzej „Wałujew” Maćkowiak, Mistrz Świata Strongman u105 kg Marcin „Kukaj” Sendwicki, a także inni sportowcy ze świata sportów sylwetkowych i nie tylko.

2. Gdzie możesz mnie szukać w sieci?
Jestem dostępy dla Ciebie tutaj na tym Blogu, mamy też FanPage, kanał YouTube, a także konto na Instagramie.

3. Czy udzielam porad dietetycznych, suplementacyjnych oraz treningowych?
Tak. Na dzień dzisiejszy udzielam cyklicznych konsultacji, gdzie na pierwszej ustalamy jakie badania krwi oraz moczu należy wykonać, następnie je interpretujemy, dobieramy pod konkretne cele i wyniki dietę, suplementację oraz trening. Taka konsultacja to inwestycja w wysokości 650 zł, a jej cena nie ulega negocjacji. Kolejne konsultację odbywają się regularnie co 6 tygodni od pierwszej konsultacji, gdzie ustalamy dalszy plan działania. Koszt kolejnych, regularnych konsultacji to 450 zł. Jeśli jesteś zainteresowany taką konsultacją pisz na FanPage, ale weź pod uwagę, iż jako swoistego rodzaju specjalista w swej dziedzinie, mam dość duże kolejki na dzień dzisiejszy.

4. Czy udzielasz konsultacji o mniejszym zakresie działania?
Tak, wówczas takie „jednorazowe” konsultację kosztują od 300 do 650 zł zależnie od tego co ustalamy na niej i jak obszerne jest omawiane zagadnienie.

5. Co jaki czas pojawiają się materiały na YouTube?
W każdy czwartek o 17:00 staram się robić premierę nowego odcinka, ale czasami życie zmusza do korekt. Często jest tak, że materiał pojawi się z jednio dniowym opóźnieniem, a czasami jedno tygodniowym. Niestety do momentu, aż nie urośniemy w liczby niestety nie mogę bardziej się angażować. Dodatkowo regularnie nagrywam materiały prywatnie dla moich patronów z Patronite i tylko oni mają dostęp do tych video. Są to zazwyczaj rozwinięcia tematów, które aktualnie nurtują moich mecenasów.

6. W jakich kursach uczestniczyłeś?
Na wielu, począwszy od organizowanych przez Mauricz.com, po przez kursy Adriana Hoffmana, Athlete Performence, a także zagranicznych, m.in.: z Christian Thibaudeau oraz wiele innych. W najbliższej przyszłości planuję sam kursy zagraniczne.

7. Jakie książki polecasz?
Staram się na bieżąco pisać recenzję wszystkich książek, jakie zakupiłem i przeczytałem. Niestety wiadomo z braku czasu nie zawsze to się udaję, zatem proszę o cierpliwość i śledzenie Bloga.

8. Gdzie trenujesz na co dzień? 
Mieszkam i trenuje w Warszawie, możecie mnie spotkać w takich miejscach jak Total Fitness oraz McFit.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów HTML i atrybutów <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2015. Mateusz "Donaj" Donajski

/* ]]> */